نمایش نتایج: از 1 به 10 از 208

Threaded View

RGC Junior Admin Sky_DeSpeRadOo آواتار ها
    اکانت RGC
    Sky_DeSpeRadOo
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    رفقا الآن حداقل rgc هست، درسته مشکل داره باگ داره dc داره. ولی هست.
    فکر کنید تیم الآن هم مثل فردین اینا بی معرفتی کنن و برن، روم ایران کلا از بین میره
    من برای فردین و میثم و سایر اعضای تیم سابق ایران خیلی احترام قائلم، انشالله که موفق باشن. ولی اینجوری یهویی رفتنشون غلط بود. باید اول کلاینت جدید رو فیکس میکردن بعد میرفتن.
    یجورایی خیلی از مشکلات الآن پلیرای ایران تقصیر همین تیم هست که کلا یهویی رفتن

شما از موضوع رفتن تیم ایران از ار جی سی چقدرشو میدونی و چقدر در جریان بودی که چی شده و دلیلش دقیقا چی بوده ؟ اگر کل جریان رو میدونید قضاوت کنید ولی اگر فقط چیزایی از این و اون شنیدید اونم داخل نت فکر نمی کنم 1% بشه قضاوت کرد که چه کاری درست بوده ، چه کاری غلط . دوم این که افرادی که الان هستن فکر نمی کنم بشه اسمشون رو تیم گذاشت ، تیم یعنی اینکه فردین که رفت همه ی ادمین ها رفتن ( با در نظر نگرفتن چند نفر ) مسلما الان فقط رنک مهمه . سوم اینکه اتفاقا افرادی که الان هستن بی معرفتی می کنن با موندنشون با چیزایی که دیدیم از مسئولین اونجا .
    در مورد مشکل پلیرها ، نمیدونم این دید احمقانه ی بعضی از پلیرا نسبت به ادمین ها از کجا نشأت میگیره که پلیرا فکر میکنن منتی سر ادمین ها دارن ، همین پلیرا بودن که زمانی که کلی خرج می شد برای سرور و روم ایران همیشه سرور ایرانی داشت و پینگ ها پایین بود والله یک نفر تشکر نکرد ولی وقتی ماهی یکبار دوبار سرور به مدت 5 6 ساعت به مشکل می خورد میومدن داخل روم فحاشی ناموسی می کردن ! چرا ؟ چون فکر می کنن ادمین ارث باباشونو خورده یا حتما به ادمین ماهیانه مبلغی پرداخت میکنن . نمیدونم . هرچقدر هم آدم احمق باشه باید بعد از این همه بازی کردن تو نت بفهمه نت ایران به طور کل زیرساختی مشکل داره و همیشه این مشکلات بوده این وسط ادمین چیکارس که سرور قطع میشه ، خدا میدونه ! هزینه های سرور هارو هم خود فردین میداد بعد چهارتا احمق اینجوری میان جواب زحمتارو میدن . من به طور کل از اول خودم جزء پلیرها بودم و به ادمینی علاقه ی خاصی نداشتم به عنوان یه پلیر میگم فردین و تیمش به گردن تک تک پلیرا حق دارن .
    اتفاقا خوب شد ، شاید بعضی ها الان بفهمن فردین و تیمش چیکار میکردن و قدر زحماتشونو بدونن که از زمانی که این اتفاق افتاد انگار خیلی وقته پلیرا بدون دغدغه بازی نکردن و کمبود یه کلاینت مطلوب به خوبی حس میشه .

پ . ن : بند دوم منظور من کلی بود نه شخص شما
    ویرایش توسط Sky_DeSpeRadOo : 10-14-2017 در ساعت 11:45 PM
    تـــا آیــنــه رفـتــــــم
    . . . . . . . . . . . .که بگیرم خـبر از خود
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .دیــدم که در آن آیـنـه هـم
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . جز تــــو کسی نیست