صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 151 به 160 از 208
    LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    Amir.kupi
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    برای بار دوم کامپ بن شدم .

LvL 20 Member
    اکانت RGC
    Mr.Savoy
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    کسی راه حل نرم افزاری بلد نیست با کامپ بن بشه بازی کرد ؟

LvL 30 Senior Member Dread آواتار ها
    اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط MISAGH_SMAL نمایش پست ها
    fardin 11 mah az offline bodanet too rgc gozashte az oon moghe ke offline shodi tasmim gerefti barnamasho benevisi ghablan ham rosh kar karde bodi gofti taghriban amadast kheyli az dostan peygir hastan mikhan biyan harche zodtar too battel nete iran ply konan lotfan ye javabe dorost bedid begid zamane hazer shodanesh keye too in 11 mah hamishe goftid be memberaton sabor bashid akharashe akhe cheghadar monde dire diresho begid begoo 6 mah dg hatman hazere vali zamanesho begoo bazam takid mikonam nagoftam daghighesho begid ziyade ziyadesho begid
    dg khaste shodam enghadar in page o baz kardam negah kardam va javabi nagereftam.

البته 11 ماه نشده. طرفای فروردین و اردیبهشت بود که فردین هنوز بودش و آیتم خریدم ازش. هرجور حساب میکنم میبینم نمیشه 11 ماه

اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط qwer نمایش پست ها
    هر کی داره ار جی سی رو خراب کاری میکنه دستش درد نکنه ! کل پلیر ها شاکی شدن ! تقریبا همه همه !
    یکم دیگه ادامه بده و قوی تر کنه این حملات رو . کل ار جی سی به فنا میره !
    همین الانم اگه ی جایگزین بود من مستقیم خودم 200 نفرو مستقیم میشناسم میان !
    بقیه پلیر ها هم خو تابلوئه دیگه حتی مثل ار جی سی باشه ! لگ نداشته باشه با کلیه میان ! اصلا نیاز نیست بهتر باشه !
    بهتر بودم که دیگس نور علا نور !

لطفا یه بازه زمانی ای چیزی بگید کی میاد ؟ یک سال ؟ یک ماه ؟ یک هفته ؟ چقدر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    والا گیم با لگ تحویلت میدن . فحشت میدن . بنتم میکنن . والا زور داره !شما ممبر های عزیز هم پیام های قبلی همین پسته رو بخونید میبینید چقد عوضین این ار جی سیا !

به عنوان چنل منیجر ایران تقاضا دارم هر ادمینی که فحش داد بیاید به من بگید تا رسیدگی بشه.

اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    رفقا الآن حداقل rgc هست، درسته مشکل داره باگ داره dc داره. ولی هست.
    فکر کنید تیم الآن هم مثل فردین اینا بی معرفتی کنن و برن، روم ایران کلا از بین میره
    من برای فردین و میثم و سایر اعضای تیم سابق ایران خیلی احترام قائلم، انشالله که موفق باشن. ولی اینجوری یهویی رفتنشون غلط بود. باید اول کلاینت جدید رو فیکس میکردن بعد میرفتن.
    یجورایی خیلی از مشکلات الآن پلیرای ایران تقصیر همین تیم هست که کلا یهویی رفتن

RGC Junior Admin Sky_DeSpeRadOo آواتار ها
    اکانت RGC
    Sky_DeSpeRadOo
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    رفقا الآن حداقل rgc هست، درسته مشکل داره باگ داره dc داره. ولی هست.
    فکر کنید تیم الآن هم مثل فردین اینا بی معرفتی کنن و برن، روم ایران کلا از بین میره
    من برای فردین و میثم و سایر اعضای تیم سابق ایران خیلی احترام قائلم، انشالله که موفق باشن. ولی اینجوری یهویی رفتنشون غلط بود. باید اول کلاینت جدید رو فیکس میکردن بعد میرفتن.
    یجورایی خیلی از مشکلات الآن پلیرای ایران تقصیر همین تیم هست که کلا یهویی رفتن

شما از موضوع رفتن تیم ایران از ار جی سی چقدرشو میدونی و چقدر در جریان بودی که چی شده و دلیلش دقیقا چی بوده ؟ اگر کل جریان رو میدونید قضاوت کنید ولی اگر فقط چیزایی از این و اون شنیدید اونم داخل نت فکر نمی کنم 1% بشه قضاوت کرد که چه کاری درست بوده ، چه کاری غلط . دوم این که افرادی که الان هستن فکر نمی کنم بشه اسمشون رو تیم گذاشت ، تیم یعنی اینکه فردین که رفت همه ی ادمین ها رفتن ( با در نظر نگرفتن چند نفر ) مسلما الان فقط رنک مهمه . سوم اینکه اتفاقا افرادی که الان هستن بی معرفتی می کنن با موندنشون با چیزایی که دیدیم از مسئولین اونجا .
    در مورد مشکل پلیرها ، نمیدونم این دید احمقانه ی بعضی از پلیرا نسبت به ادمین ها از کجا نشأت میگیره که پلیرا فکر میکنن منتی سر ادمین ها دارن ، همین پلیرا بودن که زمانی که کلی خرج می شد برای سرور و روم ایران همیشه سرور ایرانی داشت و پینگ ها پایین بود والله یک نفر تشکر نکرد ولی وقتی ماهی یکبار دوبار سرور به مدت 5 6 ساعت به مشکل می خورد میومدن داخل روم فحاشی ناموسی می کردن ! چرا ؟ چون فکر می کنن ادمین ارث باباشونو خورده یا حتما به ادمین ماهیانه مبلغی پرداخت میکنن . نمیدونم . هرچقدر هم آدم احمق باشه باید بعد از این همه بازی کردن تو نت بفهمه نت ایران به طور کل زیرساختی مشکل داره و همیشه این مشکلات بوده این وسط ادمین چیکارس که سرور قطع میشه ، خدا میدونه ! هزینه های سرور هارو هم خود فردین میداد بعد چهارتا احمق اینجوری میان جواب زحمتارو میدن . من به طور کل از اول خودم جزء پلیرها بودم و به ادمینی علاقه ی خاصی نداشتم به عنوان یه پلیر میگم فردین و تیمش به گردن تک تک پلیرا حق دارن .
    اتفاقا خوب شد ، شاید بعضی ها الان بفهمن فردین و تیمش چیکار میکردن و قدر زحماتشونو بدونن که از زمانی که این اتفاق افتاد انگار خیلی وقته پلیرا بدون دغدغه بازی نکردن و کمبود یه کلاینت مطلوب به خوبی حس میشه .

پ . ن : بند دوم منظور من کلی بود نه شخص شما
    ویرایش توسط Sky_DeSpeRadOo : 10-14-2017 در ساعت 11:45 PM
    تـــا آیــنــه رفـتــــــم
    . . . . . . . . . . . .که بگیرم خـبر از خود
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .دیــدم که در آن آیـنـه هـم
    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . جز تــــو کسی نیست

اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sky_DeSpeRadOo نمایش پست ها
    شما از موضوع رفتن تیم ایران از ار جی سی چقدرشو میدونی و چقدر در جریان بودی که چی شده و دلیلش دقیقا چی بوده ؟ اگر کل جریان رو میدونید قضاوت کنید ولی اگر فقط چیزایی از این و اون شنیدید اونم داخل نت فکر نمی کنم 1% بشه قضاوت کرد که چه کاری درست بوده ، چه کاری غلط . دوم این که افرادی که الان هستن فکر نمی کنم بشه اسمشون رو تیم گذاشت ، تیم یعنی اینکه فردین که رفت همه ی ادمین ها رفتن ( با در نظر نگرفتن چند نفر ) مسلما الان فقط رنک مهمه . سوم اینکه اتفاقا افرادی که الان هستن بی معرفتی می کنن با موندنشون با چیزایی که دیدیم از مسئولین اونجا .
    در مورد مشکل پلیرها ، نمیدونم این دید احمقانه ی بعضی از پلیرا نسبت به ادمین ها از کجا نشأت میگیره که پلیرا فکر میکنن منتی سر ادمین ها دارن ، همین پلیرا بودن که زمانی که کلی خرج می شد برای سرور و روم ایران همیشه سرور ایرانی داشت و پینگ ها پایین بود وقتی ماهی یکبار دوبار سرور به مدت 5 6 ساعت به مشکل می خورد میومدن داخل روم فحاشی ناموسی می کردن ! چرا ؟ چون فکر می کنن ادمین ارث باباشونو خورده یا حتما به ادمین ماهی 20 هزار تومن پول میدن . نمیدونم . هرچقدر هم آدم احمق باشه باید بعد از این همه بازی کردن تو نت بفهمه نت ایران به طور کل زیرساختی مشکل داره و همیشه این مشکلات بوده این وسط ادمین چیکارس که سرور قطع میشه ، خدا میدونه ! هزینه های سرور هارو هم خود فردین میداد بعد چهارتا احمق اینجوری میان جواب زحمتارو میدن . من به طور کل از اول خودم جزء پلیرها بودم و به ادمینی علاقه ی خاصی نداشتم به عنوان یه پلیر میگم فردین و تیمش به گردن تک تک پلیرا حق دارن .
    اتفاقا خوب شد ، شاید بعضی ها الان بفهمن فردین و تیمش چیکار میکردن و قدر زحماتشونو بدونن که از زمانی که این اتفاق افتاد خلاء خاصی حس میشه و انگار خیلی وقته پلیرا بدون دغدغه بازی نکردن و کمبود یه کلاینت خوب حس میشه .

راستش من شنیدم ادمینهای کل RGC یه سری توهین ها به ایرانیا کرده بودن. از جمله Hakka
    حالا دقیق نمیدونم جریان چی بود
    ولی ترک کردن RGC تا وقتی یه آلترناتیو واقعی و قوی نداشته باشیم، اشتباهه. الآن RGC نباشه کجا باید پلی بدیم؟ ایران بتل که راه نیوفتاده.
    من الآن اونجا چنل منیجر روم ایران شدم، هرچی بلد بودم از ریپلی منیجر و فاگ کلیک و ... به دوستان یاد دادم تا کارهای روم نخوابه، تا پلیرای ایرانی کمتر اذیت بشن. شما باید بدونید که یه آدم 25 26 ساله که دانشجوی ارشد هست واقعا وقتی نداره برای این چیزا و خودتون که مپ منیجر ایران بودید میدونید که هییییییچ سودی به یه ادمین نمیرسه و فقط برای خدمت اونجاست.
    ما که منتظریم ایران بتل راه بیوفته ببینیم شرایط زیر رو داره:
    1. نبود مپ هک
    2. نبود دیداس
    3. حداقل بودن ابیوزر و لیور
    4. سرورهای فیکس و مناسب
    5. event های مناسب

این شرایط رو داشته باشه، قطعا آرجی سی خودبخود ول میشه. همون طور که گارنا ول شد
    بازم میدوارم موفق باشید
    شماره فردین رو هم گم کردم :| زنگ بزنیم یه احوالی بپرسیم ازش

RGC Admin aDvin آواتار ها
    اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام

@Dread

دوست گرامی شما میگی نباید میومدید بیرون اولا که ما بخاطر بازیکنان امدیم بیرون بی احترامی یکی از موارد بود مورد دوم این بود هیچ کاری واسه بازیکنان ایران انجام نمیدادند مثل ساختن رنک گلوبال برای مسابقات ایران 120 چمپیون . و کار های دیگه که بازیکنان مربوط میشه . ما برای بازیکنان کار میکنیم وقتی همکاری نمیشود از طرف roger که صاحب کل ار جی سی هستش معلومه میزنیم بیرون بازیکن از ما انتظار داره که بهترین امکانات رو در اختیار انها قرار دهیم وقتی یک کشور رومانیا در ار جی سی که بازیکنی به اون صورت نداره رنک اختصاصی داره ایران با این همه بازیکن نباید این امکانات رو داشته باشه ؟ موضوع سوم این هستش که اگر ما می موندیم و ایران بتل اماده میشد و اونوقت میزدیم بیرون نامردی نبود به نظرت ؟ ا

موفق باشید دوست گرامی

* تجربه کردن، به تنهائی کافی نیست، تجربه را باید سنجید و در جایگاه خویش قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل نمود تا بتوان به نتایج آن دست یافت *

* آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می کند چه بسا که توانایی کارهای بزرگ را ندارد *

LvL 50 Hero -Rebel آواتار ها
    اکانت RGC
    -Rebel
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    راستش من شنیدم ادمینهای کل RGC یه سری توهین ها به ایرانیا کرده بودن. از جمله Hakka
    ولی ترک کردن RGC تا وقتی یه آلترناتیو واقعی و قوی نداشته باشیم، اشتباهه. الآن RGC نباشه کجا باید پلی بدیم؟ ایران بتل که راه نیوفتاده.
    من الآن اونجا چنل منیجر روم ایران شدم، هرچی بلد بودم از ریپلی منیجر و فاگ کلیک و ... به دوستان یاد دادم تا کارهای روم نخوابه، تا پلیرای ایرانی کمتر اذیت بشن. شما باید بدونید که یه آدم 25 26 ساله که دانشجوی ارشد هست واقعا وقتی نداره برای این چیزا و خودتون که مپ منیجر ایران بودید میدونید که هییییییچ سودی به یه ادمین نمیرسه و فقط برای خدمت اونجاست.
    1. نبود مپ هک
    2. نبود دیداس
    4. سرورهای فیکس و مناسب
    5. event های مناسب

بازم میدوارم موفق باشید
    خدا سایه ی تو رو روی سره بقیه نگه داره آقا بهشاد ولی خودتم میدونی داری کسشر میگی . آر جی سی هم دیداس داره هم مپ هک هم گلد هک ! ولی به من و تو نمیگن که انش درنیاد . توی تورنمنتهاش که بری واضحه !سگ فردین شرف داره به شماها.شما الان خدارو بنده نیستید ولی فردین و تیمش همیشه یک نواخت بودن .200 هزار یه تیم کاپیتانی ؟ پشمام نیست !
    ویرایش توسط -Rebel : 10-15-2017 در ساعت 12:33 AM
    یا رب نظر تو برنگردد ...
    یادمان باشد اگر حال خوشی دست بداد , جز برای فرج یار(ع) دعایی نکنیم.

LvL 30 Senior Member TaO_OKaMoTo آواتار ها
    اکانت RGC
    METI
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    1. نبود مپ هک
    2. نبود دیداس
    4. سرورهای فیکس و مناسب
    5. event های مناسب

بازم میدوارم موفق باشید

عاقای زحمت کش
    بزودی همین ملتی که داری بهشون خدمت میکنی بعد از اینکه انواع اقسام فحشارو ب تو و بقیه ادمینا دادن
    ار جی سی رو دلیت میکنن میرن کلاینت ایرانی که واس خودشون باشه...
    هنوز داری دفاع میکنی از ارجیسی

طرفو کامپ بن کرده با ریسون ایرانی رو مفتی میکنم
    تو ایرانی هستی؟؟؟؟

هم فحشارو بخوری هم زحمتارو بکشی این کارو خر و گاو و ... انجام میدن, البته اینطور که بوش میاد تو هم جز همینایی

هرچقدر هم بدن بهت بازم ارزش خار و عار شدن و فحش ناموس خوردنو نداره(البته اگه آبرویی داشته باشی که خار شه و ناموسی داشته باشی که...)

پ.ن: الآن 2تا راه داری برادر
    1.alt+Q+Q
    2.alt+f4

و من الله توفیق

البته یکی از بزرگترین مزیت های ایران بتل اینه که دیگه وقتی پینگ آل میگیری با (BO) روبرو نمیشی...(اونایی که لود بالانس زیاد پلی دادن میفهمن چی میگم xDD)
    زوزه ام نشان دهنده ی غرور یا ادعا نیست...
    زخمی شده ام...
    با ضرب "ثم" گوسفندی که تنها با دیدنش "سیر" میشدم...

صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 61415161718 ... آخرینآخرین