نمایش نتایج: از 1 به 10 از 208

Hybrid View

LvL 50 Hero -Rebel آواتار ها
    اکانت RGC
    -Rebel
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Dread نمایش پست ها
    راستش من شنیدم ادمینهای کل RGC یه سری توهین ها به ایرانیا کرده بودن. از جمله Hakka
    حالا دقیق نمیدونم جریان چی بود
    ولی ترک کردن RGC تا وقتی یه آلترناتیو واقعی و قوی نداشته باشیم، اشتباهه. الآن RGC نباشه کجا باید پلی بدیم؟ ایران بتل که راه نیوفتاده.
    من الآن اونجا چنل منیجر روم ایران شدم، هرچی بلد بودم از ریپلی منیجر و فاگ کلیک و ... به دوستان یاد دادم تا کارهای روم نخوابه، تا پلیرای ایرانی کمتر اذیت بشن. شما باید بدونید که یه آدم 25 26 ساله که دانشجوی ارشد هست واقعا وقتی نداره برای این چیزا و خودتون که مپ منیجر ایران بودید میدونید که هییییییچ سودی به یه ادمین نمیرسه و فقط برای خدمت اونجاست.
    ما که منتظریم ایران بتل راه بیوفته ببینیم شرایط زیر رو داره:
    1. نبود مپ هک
    2. نبود دیداس
    3. حداقل بودن ابیوزر و لیور
    4. سرورهای فیکس و مناسب
    5. event های مناسب

این شرایط رو داشته باشه، قطعا آرجی سی خودبخود ول میشه. همون طور که گارنا ول شد
    بازم میدوارم موفق باشید
    شماره فردین رو هم گم کردم :| زنگ بزنیم یه احوالی بپرسیم ازش
    خدا سایه ی تو رو روی سره بقیه نگه داره آقا بهشاد ولی خودتم میدونی داری کسشر میگی . آر جی سی هم دیداس داره هم مپ هک هم گلد هک ! ولی به من و تو نمیگن که انش درنیاد . توی تورنمنتهاش که بری واضحه !سگ فردین شرف داره به شماها.شما الان خدارو بنده نیستید ولی فردین و تیمش همیشه یک نواخت بودن .200 هزار یه تیم کاپیتانی ؟ پشمام نیست !
    ویرایش توسط -Rebel : 10-15-2017 در ساعت 12:33 AM
    یا رب نظر تو برنگردد ...
    یادمان باشد اگر حال خوشی دست بداد , جز برای فرج یار(ع) دعایی نکنیم.

LvL 30 Senior Member Dread آواتار ها
    اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط -rebel نمایش پست ها
    خدا سایه ی تو رو روی سره بقیه نگه داره آقا بهشاد ولی خودتم میدونی داری کسشر میگی . آر جی سی هم دیداس داره هم مپ هک هم گلد هک ! ولی به من و تو نمیگن که انش درنیاد . توی تورنمنتهاش که بری واضحه !سگ فردین شرف داره به شماها.شما الان خدارو بنده نیستید ولی فردین و تیمش همیشه یک نواخت بودن .200 هزار یه تیم کاپیتانی ؟ پشمام نیست !

کلاوس :d من خدا رو بنده نیستم مهدی؟ من دقیقا همون بهشاد یوزر و ایکس شعر گویی هستم که با هم hlr 1 میرفتیم گیم و میخندیدیم. با ممبرا هم میگم و میخندم و از هر کدوم بپرسی میگه فلانی تنها ادمینیه که جواب میده. چیه این ادمینی که به خاطرش ادم بخواد خودشو بگیره ) سایر ادمینا اگه جواب نمیدن دلیلش اینه که سرشون شلوغه. کسی خودشو نمیگیره، همه هم سعی میکنن خدمت گزار باشن.
    ضمنا اگه آر جی سی دیداس و مپ هک و دیداس داره بازم عنش مثل گارنا در نیومده الحمدلله. اونجا ملت رو از هاست کیک میکردی دیداس میشدی دیگه =|
    دوسسست دارم مهدی جون :ایکس واسه من همون متی همیشگی هستی

اکانت RGC
    -Rebel
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    کلاوس :d من خدا رو بنده نیستم مهدی؟ من دقیقا همون بهشاد یوزر و ایکس شعر گویی هستم که با هم hlr 1 میرفتیم گیم و میخندیدیم. با ممبرا هم میگم و میخندم و از هر کدوم بپرسی میگه فلانی تنها ادمینیه که جواب میده. چیه این ادمینی که به خاطرش ادم بخواد خودشو بگیره ) سایر ادمینا اگه جواب نمیدن دلیلش اینه که سرشون شلوغه. کسی خودشو نمیگیره، همه هم سعی میکنن خدمت گزار باشن.
    ضمنا اگه آر جی سی دیداس و مپ هک و دیداس داره بازم عنش مثل گارنا در نیومده الحمدلله. اونجا ملت رو از هاست کیک میکردی دیداس میشدی دیگه =|
    دوسسست دارم مهدی جون :ایکس واسه من همون متی همیشگی هستی

http://uupload.ir/files/ql21_1.jpgآقا بهشاد این لحن واسه modorator بودنته . اینجور حرف زدن هم واسه CM بودنته. واقعا دنبال چی هستید.من حرفام کلی هستش مخاطبم شخص یا یک نفر نیست. یه نگاه به خودت بنداز ببین واقعا اینجایی که الان هستی واقعا در شان تو هست یا نه . همین
    یا رب نظر تو برنگردد ...

اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط -Rebel نمایش پست ها
    http://uupload.ir/files/ql21_1.jpgآقا بهشاد این لحن واسه modorator بودنته . اینجور حرف زدن هم واسه CM بودنته. واقعا دنبال چی هستید.من حرفام کلی هستش مخاطبم شخص یا یک نفر نیست. یه نگاه به خودت بنداز ببین واقعا اینجایی که الان هستی واقعا در شان تو هست یا نه . همین

متی جان من رو رفیق حساسم. سروش رو شصت ساله میشناسم و رفیقمه. هرکی پشت سرش حرف بزنه جواب میدم، اصلا ربطی به رنک داشتنم نداره. خود تو هم یکی بیاد پشت سرت حرف بزنه جواب میگیره.

شان ایرانی کلا گیمینگ نیست =| باید اینقدر امکانات باشه که تفریح ما این چیزا نباشه

اکانت RGC
    -Rebel
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    متی جان من رو رفیق حساسم. سروش رو شصت ساله میشناسم و رفیقمه. هرکی پشت سرش حرف بزنه جواب میدم، اصلا ربطی به رنک داشتنم نداره. خود تو هم یکی بیاد پشت سرت حرف بزنه جواب میگیره.

شان ایرانی کلا گیمینگ نیست =| باید اینقدر امکانات باشه که تفریح ما این چیزا نباشه

این کاملا اشتباس که 2تا رفیقات باهم مشکل دارن مثلا تو باید با الفاظ خوب شرمندش کنی نه اینکه از اون یکی بدتر جواب بدی ! تازه اصلا نباید خودتو دخالت بدی چون ضعف رفیقتو نشون میدی ! بعضی وقتها چیزی نگفتن هم خوبه میرزا جان !به هرحال ...
    یا رب نظر تو برنگردد ...

اکانت RGC
    ,Dread
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط -Rebel نمایش پست ها
    این کاملا اشتباس که 2تا رفیقات باهم مشکل دارن مثلا تو باید با الفاظ خوب شرمندش کنی نه اینکه از اون یکی بدتر جواب بدی ! تازه اصلا نباید خودتو دخالت بدی چون ضعف رفیقتو نشون میدی ! بعضی وقتها چیزی نگفتن هم خوبه میرزا جان !به هرحال ...

حرف قشنگی بود. بیگ لایک