@Dread

حالا جوابی که شما گفتی ربطی به موضوع قبلی نداشت البته اون چیزایی که گفتی تکمیل نبود درواقع خبر نداشتی که این رو گفتی بازم مشکلی نیست اما اگر منظورت این بود که ادمینی من رو تغییر داده بخاطر اطلاعتی که دقیق نبوده گفتی حتما . ولی اگر تو همون شخص باشی که گفتی من فراموش کردم و همین الان یادم افتاد که شما کی هستی . در جواب قبلی فقط جواب کامل دادم فقط بی احترامی نبوده که امدیم بیرون و کامل رو گفتم . و یک چیز دیگه hakka کلا حساب نبود . که باعث رفتن ما بشه اخرین روز هم که امدم تو ار جی سی که بی دلیل بن شدم چاربل بنم کرد hakka پیام داده بود که چیکار داری اینجا دید از من چیزی در نمیاره بن کنه چاربل اومد بی دلیل بن کرد . hakka نتونست بن کنه یعنی کلا اون کاره ای نبود . (حداقل قسمت middle esat)

در توضیح اولی که دادم حالا اگر من یادم میومد شما کی هستی بازم فرقی نمیکرد جواب همون بوده . چون من رضا همشهریم یک بار کلا دعوا کرد که مهدی rebel ریپورتش کرد و من خودم بنش کردم و به صادق sky پیام دادم خودشم میتونه بیاد بگه دروغ میگم یا نه گفتم به هیچ عنوان رضا unban نشه یعنی رفیفم غیر رفیق فرقی نداره تو کار مدیریتی

اینم توضیح کاملی دادم که این بحث ها هم بخاطر این که فقط اطلاعات کامل داده شه کسی اشباه نکنه

حالا هم انقدر درگیر کار های شخصی هستم حال احوالم زیاد خوب نیست دوست ندارم زیاد بحث کنم

موفق باشید