هنگامی که عکاس بنیامین ادواردز می خواهد طراحی سایت او را بروزرسانی کند ، همه کاری که او باید انجام دهد این است که یک عکس جدید را با گوشی خود بارگذاری کند. آن را به میزبان وب خود را، شبکه کشیدن. و voila، برنامه آن را بار بر روی صفحه اصلی خود صفحه و را rearranges و recolors کل طراحی سایت به کار با تصویر جدید. برای کار خود را به نمایندگی از سازمان های خیریه مانند امداد جهانی که او را طول می کشد در سراسر جهان، این فن آوری یک نعمت غیر مترقبه است.

"از آنجا که من در این زمینه هستم به طوری که اغلب، من یک تن از زمان به کار بر روی طراحی سایت من را نداشته باشند، می گوید:" ادواردز، که در خم، سنگ است. "من می توانم در بولیوی است، ساقه عکس و ، اگر من خدمات همراه داشته باشد، آن می توانید در طراحی سایت من در حال حاضر. "

در حالی که ساخت و نگهداری یک طراحی سایت راحت تر از همیشه شده است، می توان آن را یک فرایند دشوار و گران است. این که در آن شبکه می آید در راه اندازی سان فرانسیسکو، در حال حاضر در نسخه بتا، فراهم می کند یک URL، خدمات میزبانی خدمات و یک برنامه ساده مرده - نه یک سیستم مدیریت محتوا پیچیده - که در آن به ساخت یک طراحی سایت. همه کاربران است حرکت متن، ویدئو و عکس ها را به برنامه شبکه است. هنگامی که محتوای لود شده است، هوش مصنوعی شبکه آن را مرتب به یک طرح براق بر اساس بهترین شیوه برای معماری رابط کاربر و بهینه سازی طراحی سایت. آن را می داند، به عنوان مثال، اگر آن را به ساخت یک صفحه تجارت الکترونیک و جعبه های زیر تصاویر برای کپی توصیفی ایجاد کنید. قیمت ها هستند که به طور خودکار به دکمه کلیک کنید از طریق که منجر به صفحه پرداخت تبدیل شده است. بیشتر قابل توجه است، AI به شبکه را باعث می شود پیشنهادات موضوعی برای بهبود پرنیان کلی از طراحی سایت و اثربخشی آن، تجزیه و تحلیل رنگ، عکس و متن به طوری آن را می فهمد موضوع است.

موسس و مدیر عامل دن Tocchini IV می گوید هدف او این است صاحبان کسب و کار را قادر به گرفتن کنترل از طراحان وب و خدمات طراحی سایت قالب رانده. "شما در حال ایده ارسال به جلو و عقب با یک طراح، انتظار هفته به تصویب شدن باطن،" Tocchini می گوید. "همه که زمان تاخیر بین رفته است."

بیش از 60،000 "اعضای موسس" 96 $ در طول تابستان به بتا تست شبکه پرداخت و کمک به AI خود را به رشد دقیق. در زمان پرس، این شرکت برای راه اندازی پایان سال با هدف شد. کاربران جدید، که 300 $ در هر سال برای خدمات پرداخت، از مزایای به دست در نسخه بتا درو. امروز، برای مثال، نرم افزار می داند که هنگامی که یک تصویر توسط آسمان آبی تحت سلطه، متن می توانید به آن فضای منفی بروید. در عین حال، اگر آن را تشخیص چهره، کپی نمی تواند بیش از آن را اجرا کنید.

اندی چو، که سال گذشته برای 375 میلیون $ به فروش می رسد با کیفیت نرم افزار و تجزیه و تحلیل امنیتی شرکت خود، Coverity را، می گوید به شبکه تبدیل "چون من می خواستم برای ایجاد یک طراحی سایت برای خودم، و من هیچ علاقه ای به بودن یک طراح وب است." بیشتر چو بررسی شبکه، بیشتر از او خواستم به سرمایه گذاری، در نهایت گرفتن سهمی در دور شرکت سری B برای مقدار نامعلومی. سری 3.1 میلیون $ A دور، که در نوامبر 2014 بسته، شامل یکی از بنیانگذاران یاهو جری یانگ؛ گرگ Badros، معاون رئيس جمهور سابق مهندسی و محصولات را در فیس بوک؛ و جان Pleasants، رئيس جمهور سابق دیزنی تعاملی. Tocchini می گوید که او از آن زمان کاهش یافته پیشنهاد از فیس بوک برای خرید توری برای مقدار نامشخص.

چو به سادگی از مدل کسب و کار جلب شد. "در بسیاری از راه اندازی وب است که در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به پس از این واقعیت برای کسب درآمد وجود دارد،" او می گوید. "شبکه است که در آغاز کسب درآمد. شما با استفاده از این محصول، شما برای آن پرداخت. "