نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    LvL 20 Member
    اکانت RGC
    ava
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

برخی سوالات متدوال ماشین لباسشویی و جواب آنها

به نظر می آید که ماشین لباسشویی آب را تغذیه می کند ، آب داخل ماشین هم میشود و بعد بدون اینکه چرخه شست و شو شروع بشود ، آب را تخلیه می کند. این مشکل اغلب به خاطر شلنگ تخلیه است که شلنگ تخلیه کوتاهاست یا خیلی با فاصله ازپمپ است . در واقع آب انحراف مسیر می دهد. لباسشویی من روی زمین می چرخد ، آیا چیز ساده ای است که من بتوانم کنترل کنم؟ بله هست شما باید پایه های ماشین لباسشوییرا بررسی کنید تا ببینید که تنظیم هستند. پایه های عقبی اغلب به صورت خودکار تنظیم میشوند ، ببینید که این پایه ها گیر نکرده باشند و راحت بتوانند بالا پایین بروند. پایه های جلویی را می توانید با پیچ گوشتی مطابقبه سطحی که دارید تنطیم کنید. تا آنجا که می شود لباسشویی نزدیک زمین باشد ماشین لباسشویی من آب می دهد ، چطور بفهمم از کجا نشتی دارد؟ اول چیزهای ساده را کنترل نمایید ، ببینید شیر تامین آب محکم بسته شده – شیر تخلیه پاره نشده ؟ اگر هیچ کدام از اینها نبود یک تکه مقوا کوچکتر از سایزلباسشوییتان ببرید و لباسشویی راروی کوتاه ترین برنامه شست و شو قرار بدهید این مقوا را زیر ماشین بچرخانید تا متوجه بشوید دقیقا کدام قسمت نشتی دارد. نمایندگی تعمیر لباسشویی آاگ نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو تعمیر لباسشویی سامسونگ

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    zahrakhanom
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    مرسی بابت معرفی که کردی دوست عزیز