عدم استفاده از محتوای تکراری در طراحی سایت
راههای مختلفی وجود دارد که محتوا و مطالب تکراری می تواند باعث بشود که طراحی سایت شما به عنوان یک طراحی سایت با کیفیت پایین توسط الگوریتم پاندا شناخته شود اولین راه این است که یک طراحی سایت دارای مقدار زیادی از محتوایی باشد که از منابع دیگر روی طراحی سایت کپی شده باشد. به عنوان مثال شما یک وبلاگ در طراحی سایت خود دارید و شما این وبلاگ را با مقالاتی که از منابع دیگر گرفته اید پر کرده اید وگوگل خیلی خوب متوجه می شود .
که شما خالق و سازنده این محتوا نیستید اگر الگوریتم پاندا بتواند تشخیص دهد که بخش بزرگی از طراحی سایت شما توسط محتوایی ساخته شده است که در طراحی سایت های دیگر نیز وجود دارد واین موضوع می تواند باعث بشود که پاندا نگاه نامطلوبی به شما بیندازد. شما همچنین می توانید با مشکل مواجه بشوید در صورتیکه محتوای کپی شده را روی خود طراحی سایت تان قرار دهید. یک مثال می توانید برای این باشد که یک طراحی سایت تعداد زیادی محصولات برای فروش داشته باشد. شاید هر محصول یک صفحه جداگانه برای هر رنگ و سایز داشته باشد اما همه این صفحات در اصل یکسان هستند.

محتوا با کیفیت پایین در طراحی سایت
وقتی من یک مقاله می نویسم و آن را روی طراحی سایت خود منتشر می کنید تنها اطلاعاتی که من می خواهم در گوگل ارائه کنم اطلاعاتی می باشد که در نوع خودش بهترین باشد در گذشته بسیاری از مشاوران سئو به صاحبان طراحی سایت می گفتند که این خیلی مهم است که هروز یک مطلب روی طراحی سایت و یا وبلاگ آن قرار دهید و مطمئن باشید که همیشه با گذاشتن مطالب در گوگل ایندکس می شوید. اما اگر آنچه شما تولید کرده اید برای محتوا کیفیت بالایی نداشته باشد این می تواند به شما بیشتر اسیب برساند تا برای شما مفید باشد. بسیاری از سوالات ذکر شده در چک لیست بالا درباره مفید بودن محتوای طراحی سایت برای خوانندگان سوال کند.

طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت ، طراحی سایت