نکاتی درباره تجربه استفاده از وب سایت ضروری

UX شامل بسیاری از اصول طراحی از رنگ، خطوط به قرار دادن عنصر. اجازه دهید ما به این ملاحظات نگاه کنیم:
صفحه اصلی شما

صفحه اصلی وب سایت شما شامل تمام پیام های ابتدایی است که تماشاگران می توانند درک کنند. این به این معنی است که شما باید بر اساس آنچه که می خواهید اتفاق بیافتد تمرکز کنید.

برای اطمینان از UX بزرگ، به یاد داشته باشید نه برای قرار دادن همه چیز در صفحه اصلی. مردم از خواندن متن های طولانی متنفر هستند، بنابراین ممکن است کوتاه باشد. صفحه اصلی وب سایت شما باید خوانندگان خود را به آنچه در وب سایت است، هدایت کند.
در اینجا چند چیز وجود دارد: ·

برای اطمینان از طراحی صفحه اصلی، ممکن است بخواهید زیر را بخوانید:
جعبه ابزار طراح UX
نامحدود: 500000 + Wireframe & UX Templates، Kits UI & طراحی دارایی

navigation

یکی از چیزهایی که کاربران در وب سایت شما دنبال می کنند ناوبری است. این به بسیاری از راه های وب سایت شما کمک می کند:

یکی از چیزهایی که باید به یاد داشته باشید این است که هنگام طراحی مناطق ناوبری، هرگز نباید یک بازدیدکننده را اشتباه بگیرید. این بدان معنی است که شما همیشه باید در آیکون ها، متن ها و موقعیت های ناوبری خود را روشن کنید.

در اینجا چند راهنمایی دیگر وجود دارد:
استفاده از معماری اطلاعات

هنگام طراحی مناطق ناوبری، طراحان همیشه باید ساختار صفحات اضافه شده به وب سایت را برنامه ریزی کنند. در طراحی این ساختار، طراح باید با معماری اطلاعات شروع کند. این تکنیک بسیار مفید است، به ویژه که برنامه ریزی ناوگان چیزی نیست که شما فقط از آبی انتخاب کنید.

flat icons < br>

قرار دادن آیکون یک روش عالی برای اطمینان از ناوبری موثر است.

به همین دلیل استفاده از آیکون ها در ناوبری نیز توصیه می شود. با این وجود، با وجود این توصیه، شما هنوز هم باید چندین مورد را به یاد داشته باشید:

برای جزئیات بیشتر در مورد این، سعی کنید به خواندن: انتخاب آیکون کامل برای وب سایت شما .
خواندن سایت شما

دست کشیده شده -website

اگر یک چیز مهم باشد که هنگام طراحی وبسایت توجه داشته باشید، این متن بخش مهمی از طراحی است.

به همین دلیل است که خواندن بیشتر مطالب شما بسیار مهم است. در اینجا چند نکته وجود دارد:
طرح های سنگین متن No-no
هستند
به یاد داشته باشید که طول خط بهینه برای متون بدن فقط 50-60 کاراکتر در هر خط و نه بیش از 600-650 پیکسل عرض در هر ردیف است. این به این معنی است که هرگز متون طولانی و غیر ضروری را نباید اضافه کنید. فقط به نقطه دست یابید.
اندازه قلم را به اندازه کافی نگه دارید

من می دانم که این یک نکته کلیدی است، اما شما باید آن را به یاد داشته باشید. فونت ها باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا بتوانند آنها را بخوانند حتی بدون زوم کردن صفحه. به خاطر داشته باشید که شما برای انسان ها طراحی کرده اید، نه مورچه ها.

پیشنهاد میکنم حداقل از 16px استفاده کنید در متن های بدن، و به یاد داشته باشید، هیچ اسکریپت و یا فونت دستی نوشته شده در متون بدن! متن زیر 16 پیکسل و متون بدن که دارای دست نوشته یا فونت اسکریپت هستند، به سادگی قابل خواندن نیستند. به عنوان یک طراح وب، می خواهید محتوای خود را بخوانید، درست؟

کوچک متن
استفاده از Italics مناسب

Italics ارائه می شود تاکید خوبی بر روی محتوا است، اما متن خواندن را دشوار می سازد. به همین دلیل است که من پیشنهاد می کنم به جای استفاده از boldface بجنگید زیرا به راحتی متن مورد تاکید را آسان تر می کند. این بهتر است از این ، درست است؟ اگر کلمات لینک نیست را برجسته کنید
بله، تأکید می تواند بر متن شما تأکید داشته باشد، اما بازدید کننده گیج کننده است. در خواندن مقالات در وب، دیدن یک کلمه تحت تأثیر، یک لینک hyperlink را نشان می دهد. احتمالا کاربران بر روی آن کلمات متمرکز کلیک کرده و احساس می کنند که این کار را انجام می دهند چون لینک ها نیستند. شما نمی خواهید این اتفاق بیافتد.
نتیجه گیری

تجربه کاربر یک چیز واقعا دشوار است که باید در ذهن داشته باشید. اما من فکر می کنم بهترین راه برای درک مفاهیم UX، قرار دادن خود در کفش کاربر معمولی اینترنت است. هنگامی که شما آن را تسلط دادید، دانستن چیزی که می خواهید و چیزی که نمی خواهید، یک تکه کیک است.

و من می دانم که به زودی به آنجا خواهد رسید. نگه داشتن این نکات در ذهن شما یک راه عالی برای شروع است. موفق باشید!
src = "24.jpg