نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    LvL 20 Member
    اکانت RGC
    bitmehr
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0

هدف از ایجاد اولین ارز دیجیتال

تقریبا می توان گفت در حال حاضر تمامی افراد دنیا اندک اطلاعاتی در خصوص بیت کوین دارند و یا حداقل با نام آن و روش کاری آن آشنایی دارند. بیت کوین اولین ارز دیجیتال است که هدف از ایجاد آن، حذف واسطه ها برای راحتی در انجام تراکنش ها بود. همچنین هدف دیگر آن، برای ناشناس ماندن افراد در زمان انجام معاملات بود. به عبارت دیگر، خالق یا خالقان بیت کوین به دنبال ایجاد ارزی بودند که هیچ فرد یا سازمانی بر آن نظارت نداشته باشد و کنترل آن تنها توسط کاربر باشد.در بسیاری از کشورها در زمان خرید و فروش ارزان بیت کوین از صرافی ها، باید مدارک شناسایی ارائه داده شود و احراز هویت کامل قبل از انجام معامله شکل گیرد. با تمام شبهاتی و شایعاتی که در خصوص بیت کوین وجود دارد، این ارز در بین کاربران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.*کارشناسان بیت مهر ، آماده انجام خدمات بصورت 24 ساعته و*همچنین آماده راهنمایی و مشاوره به هموطنان عزیز در رابطه با*خرید بیت کوین*و*فروش بیت کوین**و سایر موارد ارزی می باشند. باعث افتخار مجموعه ماست که بتوانیم به شما هموطنان گرامی خدمت کنید.

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    saranazari
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    ممنون خیلی مفید بود
    من دکتر سارا نظری هستم و در زمینه مشاوره روانشناسی و مشاوره ازدواج فعالیت دارم. مرکز مشاوره ستاره

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    newwuser
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0