با انجام صدها عمل جراحی لابیاپلاستی از سال 2000، من شاهد مزایای این روش در صورت انجام با مهارت و تجربه به زنان بوده ام. در زیر به برخی از سوالات متداول برای لابیاپلاستی پاسخ داده شده است.

چرا خانم ها لابیاپلاستی می کنند؟
اکثر بیماران من به دنبال بهبود سطح راحتی روزانه خود در لباس، ورزش و سایر فعالیت ها و همچنین بهبود ظاهر خود هستند.

آیا لابیاپلاستی یک عمل بی خطر است؟
بله، زمانی که توسط یک جراح پلاستیک مجرب و دقیق و با علاقه به این منطقه خاص انجام شود.

مدت زمان جراحی چقدر است؟
اکثر موارد در تمرین من یک ساعت طول می کشد.

آدم باید بخوابه؟
نه! اکثر بیماران من به تنهایی تحت بی حسی موضعی قرار می گیرند و برای این عمل کاملاً بیدار هستند. مراسم ما این است که بیماران قبل از جراحی از کرم بی حس کننده استفاده کنند تا به سختی تزریق های بی حس کننده اضافه شده را احساس کنند.

مدت زمان بهبودی چقدر است؟
من 5 تا 7 روز زمان بهبودی را توصیه می کنم تا از برش دادن بافت های ظریف در زمانی که بیشتر متورم هستند جلوگیری شود. فعالیت کامل شامل ورزش و مقاربت در هفته 4-6 از سر گرفته می شود.

آیا دردناک است؟
تقریباً همه بیماران من ناراحتی خفیف تا متوسط ​​را تنها در شب جراحی گزارش می کنند.

آیا این منطقه می تواند دوباره کشیده شود؟
با افزایش سن، تمام بافت ها تا حدی خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهند، اما لابیاها بازسازی نمی شوند.

آیا در رابطه جنسی تداخل دارد؟
نه! در واقع بیماران من که برای ناراحتی و شکایت از وارونگی، بریدن و صدمه زدن لابیاها در حین و بعد از رابطه جنسی به من مراجعه می کنند، اغلب حل این مشکل را گزارش می دهند. همچنین کسانی که از ظاهر خود با شریک زندگی خود آگاه هستند، بسیار راحت می شوند.