نقل قول نوشته اصلی توسط NiC_NiC نمایش پست ها
1. واقعا نبوده, اگه بخوام صداقت داشته باشم نهایتا دور زدن قانون رو یاد دادم, تی سی هم خیلی ها اشتباه برداشت میکنن, خیلی فاکتور ها در نظر گرفته میشه برای دیموت یا پروموت مثلا به یکی تی سی دادم با 0 بازی و امتیاز 1500 ولی طرف با خواهش من اومده اینجا و قهرمان کشوریه و اگه بخواد با تیمش بیاد قطعا مسابقات ما اول میشن
2. من با این کامپیوتر و نت زیاد دیسکانکت شدم ولی دوستان لطف داشتن و ریپورت نکردن, لینک زیر هم تنها ریپورتیه که ازم اومده که اون زمان من روم لود رنک داشتم نه روم ایران و طرف گیر داده بود اینو کیک کن که اصلا تو بازی همچین اکسزی نداره بات RGC
http://rankedgaming.ir/showthread.ph...hlight=NiC_NiC
3. زیاد بوده یادم نیست چون از خونه برم گیم امیدی بهم نیست ادعایی هم ندارم ولی سبک پابلیک زیاد بلد نیستم و همیشه رو اصول بازی کردم که اینجا خیلی جواب نمیده (تاحالا لفت ندادم سر عقب افتادن, نهایت تو دلم فحش دادم به یارام)
4. حتی یک بار هم نشده چون خودم یکی از افرادی بودم که پیشنهاد این قانون رو داد
5.
مزایا: عدم بن شدن, شناخته شدن, کسب تجربه در زمینه ی مدیریت گیم, یادگیری وب و مسائل مربوط به کامپیوتر و گیمو.., بزرگ شدن دایره دوستان, با مرور زمان و کسب تجربه و به وجود اومدن وجهه بین پلیرها و ادمین های دیگه اعمال و اجرای سیاست ها و ایده هایی که مدت ها تو ذهن داشتی و در صورت مفید بودن کمک به گیمینگ کشور
معایب: انتظار داشتن دوست و آشنا و گیر کردن بین رسالت کاری و تقاضای دوستان, درگیری با افراد متخلف, صرف کردن زمان بالا و در RGC به دلیل حجم بالای کار حتی در رنک های پایینتر بار مسئولیت سنگین
خواهش میکنم, سعی کردم با صداقت و کامل جواب داده باشم, عذر خواهی میکنم طولانی شد

چه وظیفه شناس : o
ممنون از پاسخ کامل