سلام ،

1 - نسبت به گذشته دید کاربران نسبت به ادمین ها بهتر شده اما هنوز هم کاملا دید درستی ندارند ، به نظرت این ناشی از چی میتونه باشه ؟ بدرفتاری خود ادمین ها ؟ اطلاع رسانی نادرست ؟ یا مشکل کاربران ؟ ( به نظر خودم 2 مورد اول بیشتر تاثیر دارند )

2 - تا جایی که اطلاع دارم نظر تیم مدیریتی ایران RGC این هست که کاربران رو بالاتر از ادمین ها بدونن و به کاربران توجه ویژه ای داشته باشند ، چرا در بعضی موارد ، به خصوص در چت و گفت و گو با کاربران این مورد رعایت نمیشه و برخی از ادمین ها با لحنی با کاربران صحبت می کنند که میشه متوجه شد خودشون رو بالاتر از کاربران میدونن ! فکر میکنی رفتار ادمین ها با کاربران باید چجوری باشه ؟

3 - خیلی از اپلیکیشن های معروف و کارآمد جوری طراحی شدند که استفاده از اون ها رایگانه اما یکسری امکانات ویژه به در اختیاری کسانی میزاره که دوست دارن از امکانات خاص استفاده کنند که برای استفاده از این امکانات هم باید هزینه کرد . برای مثل کلاینت استیم و بازی های Dota 2 ، CS GO و ... بازی های اندروید مثل : Clash Of Clans و ... . کسی هم معترض نمیشه و خیلی ها هم هزینه میکنن تا بتونن از امکانات استفاده کنن . چرا در RGC که برخی امکانات خریدنی هست ، اعتراض زیاده؟ به نظرت این مربوط نمیشه به اینکه شما یک مدت این امکانات رو به صورت رایگان ارائه کردین و کاربران از شما انتظار دارند حداقل برای دادن TC هزینه ای نگیرید ؟

4 - گفتی حسام و میثم به تنهایی یکیشون هیتلر و یکیشون مادر ترزا هست دقیقا بگو کدوم کدومه ؟!

5 - چرا میگن اصفهانیا خسیسن ولی هر کی میخواد به هرکی زنگ بزنه به من میگه شارژ ندارم تو زنگ بزن :| ؟ همتونم بالا 5 هزار تومن شارژ دارین :@ . به ترتیب هم بگو کدوم اصفهانی تره ( خسیس تر ) : خودت - حسام - میثم - مسعود - من

موفق باشی .