نمایش نتایج: از 1 به 10 از 60

Hybrid View

LvL 10 Junior Member
    اکانت RGC
    Jeina
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام و درود فراوان
    این مشکلو من و دیگر tc ها ممکنه داشته باشین که تصادفا فردی رو کیک کرده باشیم و بخوایم او رو از دوباره وارده لابی خودمون بکنیم که این امر امکان پذیر نیست یا مثلا بخوایم پوینت یه نفر رو فقط چک کنیم که بازم امکان پذیر نیست از شما مدیران ارشد عاجزانه درخواست دارم کامند های بوت رو بیشتر کنیم , مثلا hold , safelist , و ... که خودتون میدونید مهمه اگه میخواید تا یه سری از کامند های هم رو در اختیارتون بزارم تا اضافش شه به دستورات بوت ممنون . یا علی

RGC Admin aDvin آواتار ها
    اکانت RGC
    aDvin
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط JeiNa نمایش پست ها
    سلام و درود فراوان
    این مشکلو من و دیگر tc ها ممکنه داشته باشین که تصادفا فردی رو کیک کرده باشیم و بخوایم او رو از دوباره وارده لابی خودمون بکنیم که این امر امکان پذیر نیست یا مثلا بخوایم پوینت یه نفر رو فقط چک کنیم که بازم امکان پذیر نیست از شما مدیران ارشد عاجزانه درخواست دارم کامند های بوت رو بیشتر کنیم , مثلا hold , safelist , و ... که خودتون میدونید مهمه اگه میخواید تا یه سری از کامند های هم رو در اختیارتون بزارم تا اضافش شه به دستورات بوت ممنون . یا علی

سلام دوست گرامی

شما متوانید بجای کیک از کامند ! Open استفاده کنید که کسی که کیک شده باز بتواند جوین هاست شما شود

موفق باشید

* تجربه کردن، به تنهائی کافی نیست، تجربه را باید سنجید و در جایگاه خویش قرار داده و آن را تجزیه و تحلیل نمود تا بتوان به نتایج آن دست یافت *

* آنکه خود را به امور کوچک سرگرم می کند چه بسا که توانایی کارهای بزرگ را ندارد *

LvL 10 Junior Member
    Tournaments Joined
    0
    Tournaments Won
    0
    سلام و خسته نباشید

خواستم 2 مورد رو در مورد کسانی که tc هستن عنوان کنم .

بعضی وقت ها میبینم طرف هاست شده و اسم هاستش هم lan گذاشته و به این بهونه هرچی good point (+1600) برده تیم خودش و هرچی bad point یا پوینت متوسط میده تیم روبه رو فقط برای اینکه بازی رو ببره

این درست نیست چون یه عده tc هستن با این روش سوء استفاده کنن و پوینت خودشون رو افزایش بدن (که تعداد این کسان کم نیست!)

متاسفانه تا میای میگی چرا هرچی پلیر خوبه بردی تیم خودت میگه اسم هاستم لن و اون لحظه کسی رو که اعتراض میکنه کیک میده .

خلاصه 40% 50% بازیکنایی که پوینت خوب دارن اینطور به دست آوردنشون و این اصلا انصاف و عادلانه نیست .