سلام

با عرض پوزش بابت پیام های متعدد اینجانب

پیشنهادی داشتم راجب هاست های ایران:

من مدت زیادی رو در اروپا قبل از فیکس شدن روم ایران پلی کردم، اونجا اگه لن داشتیم، ساین میدادیم و جوین هاست میشدیم و سریع تو یه تیم جمع میشدیم و قابلیت AutoBalance،

نداشت و هرکسی که ضعیف تر بود یا لیور بود رو VoteKick همه بازیکنان میدادند و بازی جوانمرداانه ای داشتیم.

قابلیت AutoBalance رو از هاست های ایران حذف کنید. و تمامی رنک های TC رو غیر فعال کنید

و برای رنک TC؛ مانند گلدممبر ها مبلغی دریافت کنید.

و اما حسن این کار 1.هم برای پلیر های روم است که میتونند بدون مشکلات شخصی و بی انصافی کاپیتان ها پلی کنند.

2. اون مبلغ و هزینه کاپیتان ها، رو صرف بهتر شدن سرور و قوی تر شدن بکنید؛ با توجه به زیاد شدن پلیر های RGC

3. با این کار هرکسی لن داشته باشه راحت میتونه اسلات رزرو کنه با ساین دادن، و اونهایی هم که پوینت پایین تری نسبت به بقیه دارن، جوین هاستی میشن که هم سطح خودشون حضور داشته باشند

4. بعد از این که بات AutoBan فیکس شه، همه ی پلیر های ایران، از اون قابلیت بهره میبرند.

با این که خودم کاپیتانم و با لن هام پلی میکنم، جدا موافق حذف این رنک و برابر شدن دارم تا در حق کسی اجحاف نشه

حتما این موضوع رو با Owner و سایر ادمین ها در میان بگذارید، تا شاهد مشکلات و ریپورت هایی از قبیل UNBalance و ..... نباشیم

به امید پیشرفت روزافزون این کلاینت قدرتمند

با تشکر